02129427613

info@teamportfoy.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Team Gayrimenkul; Ocak 2020’de, gayrimenkul ve perakende sektörlerinde 25 yıldan fazla tecrübeye sahip olan ve hem uluslararası hem de ulusal şirketlerde Satış & Pazarlama, Kiralama, İş Geliştirme ve Proje Geliştirme, gibi farklı alanlarda aldığı sorumluluklar sonucunda edindiği bilgi, tecrübe ve bağlantılarından güç alan Muharrem Çay ve 8 yıldan fazla tecrübeye sahip olan ve ulusal şirketlerde Satış & Pazarlama, Kiralama, İş Geliştirme ve Proje Geliştirme, gibi farklı alanlarda aldığı sorumluluklar sonucunda edindiği bilgi, tecrübe ve bağlantılarından güç alan Cihan Kürekçi tarafından kurulmuştur. Firmamız tüm bu yetkinlikleri ile kuruma/kişiye özel hizmet eden bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.

Şirketimiz projelerin “Geliştirici”,  “Yatırımcı” ve “Servis Sağlayıcı” süreçleri hizmet vererek gayrimenkul danışmanlığı sektöründe önemi bir konumda bulunmaktadır.

Misyonumuz

Tecrübeli ekibimizle birlikte çalıştığımız kişi/kurumların gayrimenkulle ilgili ihtiyaçlarına yanıt vererek , mevcut ve gelecekteki hedefleri doğrultusunda onlara doğru şekilde rehberlik etmektir.

 

Vizyonumuz

Team Gayrimenkul sektördeki tecrübesiyle, her daim yeniliğe ve gelişime açık olarak, çağın gerektirdiği teknolojik alt yapıyla müşterilerine beklentileri doğrultusunda profesyonel bir hizmet vermektedir.

WhatsApp
Hemen Ara